همه ما اشتباه می کنیم ، و این در مورد نوشتن کد نیز صدق می کند. چه تازه کار باشید و چه حرفه ای باشید ، حتی یک خطا در کد شما می تواند باعث سردرد واقعی شما شود. برای جلوگیری از چنین خطاهایی از ابزار های مختلفی استفاده می شود ، ویرایشگر های متن نیز یکی از ابزار هاست. ویرایشگرهای HTML ویژگی های بسیاری دارند که در این دوره آن ها را خواهیم دید.

ویرایشگر HTML چیست؟
از یک ویرایشگر HTML برای نوشتن پایه و اساس وب سایت استفاده می شود. ویرایشگر های متن ویژگی هایی مانند ، بررسی خطا و ... را دارند که می تواند کار شما را بسیار ساده تر کند. اصول اساسی ویرایشگرهای HTML یکسان است؛ ویرایشگر های متن در سینتکس ها، کدنویسی، عناصر و ساختار های متداول در HTML و همچنین تکمیل خودکار کد به شما کمک می کنند.

چه زمانی باید از ویرایشگر HTML استفاده کنید؟
به عبارت ساده ، همیشه! ویرایشگر HTML هم برای مبتدیان و هم برای توسعه دهندگان پیشرفته تر ارزشمند است. ما قبلاً به ویژگیهای اساسی ویرایشگرهای HTML ، مانند کمک در سینتکس ، درج عناصر HTML و تکمیل خودکار اشاره کردیم. همه اینها باعث می شود که كد شما با تلاش كمتر تمیز نگه داشته شود. 

به عنوان مثال ، ویرایشگر به شما اطلاع می دهد که فراموش کرده اید تگ p را ببندید و بسیاری موارد دیگر. در این قسمت درباره ی دلایل استفاده از ویرایشگر های متن را بررسی خواهیم کرد.

 


نظر شما


0 نظر

نظری ثبت نشده است