سئو همواره در حال تغییر است ، و آگاهی از آخرین تحولات دشوار است. اما اگر می خواهید سایت شما دارای ترافیک شود ، باید از آن ها آگاه باشید.

سایت های بهینه سازی شده به مرور زمان ترافیک بیشتری می کنند و این بدان معنی است که منجر به فروش بیشتر می شود. بدون سئو ، دیگران نمی توانند سایت شما را پیدا کنند ، و تمام تلاش شما بی فایده خواهد بود.

بسیاری از مردم برایشان سوال است که چگونه رتبه بندی های Google کار می کند ، بنابراین قبل از اینکه به عوامل واقعی رتبه بندی موتورهای جستجو بپردازیم ، اجازه می دهیم با پاسخ دادن به برخی از سؤالات اساسی که بیشتر مردم در مورد SEO دارند ، شروع کنیم.

"رتبه بندی" در سئو چیست؟

همانطور که ممکن است بدانید ، SEO به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو است و این به معنای بهتر ساختن صفحات وب برای رتبه بندی موتورهای جستجو است ، اما دقیقاً چطور کار می کند؟

بیایید آن را تجزیه کنیم.

در SEO ، رتبه بندی به موقعیت محتوای شما در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) اشاره دارد. رتبه بندی 1# به این معنی است که وقتی افراد به جستجوی یک اصطلاح خاص می پردازند ، صفحه وب شما اولین نتیجه خواهد بود (جدا از نتایج تبلیغی).

نمایش وبسایت شما در سه لینک اول بسیار عالی است زیرا تقریبا نیمی از کلیک در هر صفحه نتایج جستجو به آن موقعیت ها می رود.

در این دوره، ما می خواهیم فاکتورهای اساسی رتبه بندی سئو را که برای تسلط بر جستجو لازم دارید ، به اشتراک بگذاریم. و میخواهیم درباره رابطه تولید محتوا و سئو، محتوای همیشه سبز، رپورتاژ، تاثیر بک لینک و ... را بررسی خواهیم کرد.نظر شما


0 نظر

نظری ثبت نشده است