8 مورد از بهترین IDE ها و ویرایشگر های angular در سال 2020

8 مورد از بهترین IDE ها و ویرایشگر های angular در سال 2020

Angular یک فریم ورک JavaScript است که توسط Google در سال 2009 ساخته شده است تا به توسعه دهندگان ابزاری برای ایجاد برنامه های موبایل و وب در سطح بعدی کمک کند Angular. تجربه غنی سازی از برنامه های تک صفحه ای را فراهم می کند و همچنین نقطه عطف دیگری در توسعه وب ایجاد کرده است. اگر به دنبال یک تجربه وب مدرن با برنامه های با کیفیت بالا هستید ، باید یک IDE خوب انتخاب کنید. همچنین با استفاده از Angular می توانید از JavaScript با HTML و CSS استفاده کنید که به شما امکان می دهد اجرای منطقی برنامه را ایجاد کنید. این فریم ورک همچنین به شما امکان می دهد تا به سادگی از کتابخانه های خارجی استفاده کنید و به راحتی قابل گسترش است.
از طرف دیگر ، IDE( Environment Integrated Development) یک برنامه است که تلاش های لازم توسط توسعه دهندگان را با بهینه سازی کل فرایند توسعه ساده می کند و به شما در نوشتن کد بی عیب و نقص کمک می کند. IDE به ادغام نرم افزار در سیستم و تجزیه و تحلیل کار کمک می کند.
8 مورد از بهترین IDE های Angular
در اینجا لیستی از بهترین IDE های Angular را داریم که می توان از آن ها استفاده کرد و می توانند به شما در توسعه برنامه های کاربردی موبایل و وب نسل بعدی کمک کنند.
بهترین IDE و ابزارهای Angular عبارتند از:
Angular IDE
Webstorm
Visual Studio Code
Sublime Text
Brackets
Atom
Aptana Studio
ALM IDE 
1. Angular IDE
Angular IDE  برای توسعه سریعتر و مؤثر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. Angular IDE یک افزونه مستقل است که می توان با پلاگین Eclipse از آن استفاده کرد و به طور خاص برای Angular ساخته شده است ، اما در ابتدا ، از آن برای مدیریت tsconfig.json  استفاده میشد.
Angular IDE برای مبتدیانی که بعداً می خواهند متخصص Angular  باشند ، قابل درک و یادگیری است.
مزایای Angular IDE عبارتند از:
اعتبارسنجی بلادرنگ ارائه می دهد و همانطور که تایپ می کنید ارور ها را نشان می دهد.
تکمیل خودکار کد در پروژه را ارائه می دهد
دارای ویژگی تنظیمات پیشرفته است
این IDE از Angular 7 ، TypeScript 3.0 برای مزایای اضافی پشتیبانی می کند.
2. Webstorm
Webstorm یک ویرایشگر کد قدرتمند است که توسط IntelliJ ساخته شده توسط Jetbrains توسعه داده شده و یک انتخاب عالی برای کد نویسی برنامه های Angular 2 بر اساس TypeScript است. با Webstorm ، می توانید مولفه های Angular 2 را از روز اول شروع کنید ، زیرا TypeScript داخلی را فراهم می کند. همچنین وابستگی شما به پلاگین های شخص ثالث را حذف می کند زیرا می توانید با استفاده از vanilla JavaScriptخود ، به راحتی کد ایجاد شده در TypeScript را کامپایل کنید.
لیست مزایای استفاده از Webstorm عبارت است از:
این برنامه از JavaScript ، Node.js ، HTML و CSS پشتیبانی می کند
همچنین ادغام با VSC و کمک به برنامه نویسی هوشمند را امکان پذیر می کند.
همچنین یک افزونه اضافی برای اکوسیستم با پیکربندی کامل ، ویژگی تاریخ محلی و موارد دیگر فراهم می کند.
همچنین از جدیدترین فناوری های از دیباگ کردن ، ردیابی و تست پشتیبانی می کند.
3. ویژوال استودیو کد
مایکروسافت ویژوال استودیو کد برای Windows ، OS X و Linux مناسب است. ویژوال استدیو کد ویرایشگر کد است که از TypeScript پشتیبانی می کند ، و شامل debugging، تکمیل کد هوشمند بر اساس انواع متغیر ، توابع و ماژول های خارجی است. این سرویس ویژگی های مختلفی از قبیل قطعه قطعه سازی ها در اختیار شما قرار می دهد. ویژوال استودیو با IntelliSense تکمیل خودکار کد را ارائه می دهد. 
مزایای استفاده از کد ویژوال استودیو:
انواع زبان ها را پشتیبانی می کند
دستورات Git داخلی
اشکال زدایی سریع
سفارشی سازی آسان
4. Sublime Text
Sublime Text  یک انتخاب اصلاح شده برای ویرایشگر متن برای کد است. این رابط کاربری مرتب و شسته و رفته است که ویژگی های خارق العاده و عملکردی عالی دارد و امروزه پراستفاده ترین ویرایشگر کد است.
لیست مزایای استفاده از متن Sublime عبارت است از:
این IDE پشتیبانی از ویرایش کد TypeScript را فراهم می کند ، اما شما باید افزونه TypeScript مایکروسافت را نصب کنید.
با فشردن کلیدF7  می توانید فرایند build را شروع کرده و پرونده را با JavaScript که روی آن کار می کنید کامپایل کنید.
می توانید خطای کد را به صورت بلادرنگ فعال کنید که یکی دیگر از قابلیت های جدید است.
Sublime Text برای لینوکس ، OS X و ویندوز در دسترس است درحالی که برای استفاده از Sublime Text در هر رایانه صرف نظر از سیستم عامل مورد استفاده خود، فقط یک مجوز لازم است Sublime Text. از یک ابزار UI سفارشی استفاده می کند که برای سرعت و زیبایی بهینه شده و در عین حال از قابلیت های بومی در هر سیستم عامل بهره می برد.
این IDE برای OS X ، Windows و Linux دردسترس است. برای هر سیستم عامل می توانید از یک مجوز استفاده کنید. این نرم افزار از یک ابزار کاربری UI سفارشی ، برای سرعت و رابط کاربری استفاده می کند ، ضمن اینکه از ویژگی های بومی در هر سیستم عامل بهره می برد.
این مورد یک ابزار ابزار سفارشی UT برای ارائه دارد.
شما همچنین می توانید ویرایش cross-platform نیز انجام دهید.
همچنین از ویرایش کد TypeScript پشتیبانی می کند.
همچنین می توانید هر پروژه را فوراً تغییر دهید.
5. Brackets
اگر به دنبال ترکیب کاملی از ابزارهای تصویری در یک ویرایشگر کد هستید ، پس Brackets گزینه ایده آل شما است. Brackets یک IDE سبک و در عین حال بسیار قدرتمند برای توسعه برنامه های تلفن همراه و وب با استفاده از Angular است. این IDE از زبان ها و سیستم عامل های مختلفی مانند Windows ، Mac و Linux پشتیبانی می کند و بسیار مورد استفاده برای پیشرفت های خلاقانه است.
مزایای استفاده از Bracketsعبارتند از:
دارای ویرایشگرهای inline است
پشتیبانی از پیش پردازنده را ارائه میدهد
یک پیش نمایش زنده ارائه می دهد
6. Atom
این IDE توسط GitHub ساخته شده است و به دلیل سهولت در نصب و تنظیم محیط آسان و قابل تنظیم ، انتخاب مردم است. برای بهبود تجربه استفاده از TypeScript با استفاده از برنامه های Angular می توانید بسته Atom TypeScript را نصب کنید. همچنین می توانید از APM CLI به عنوان نصب کننده بسته داخلی استفاده کنید.
این ویژگی ها شبیه به Sublime است ، زیرا راهنمایی خودکار کد ، بررسی نوع استاتیک را در اختیار شما قرار می دهد و می تواند با ذخیره سازی از build خودکار استفاده کند. همچنین حاوی یک ژنراتور داخلی مناسب tsconfig.json است. این ویرایشگر متن فوق العاده مدرن ، قابل دسترسی و در عین حال قابل تنظیم است که ما را قادر می سازد بدون استفاده از فایل پیکربندی بتوانیم از آن استفاده کنیم. همچنین توسط یک انجمن فعال پشتیبانی می شود که به افزونه های جدید و سایر موارد کمک می کند. 
مزایای ویرایشگر Atom عبارتند از:
تکمیل خودکار سریع و آسان
ویرایش cross-platform را فعال می کند
امکان مرور آسان با چندین صفحه را فراهم می کند
پشتیبانی از مرورگر سیستم فایل
7. Aptana Studio
این یک IDE open source برای Angular است. می توانید پسوند AngularJS Eclipse اضافه کنید. برای بسیاری از چارچوب های دیگر و همچنین کتابخانه ها مناسب است و مبتنی بر Eclipse است و برای توسعه JavaScript بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این IDE را هم به عنوان نسخه مستقل و هم افزونه Eclipse می توان استفاده کرد. همچنین دارای debugger کاملاً یکپارچه Ruby & Rails است تا از ویژگی های آن برای حرفه ای ترین محصول استفاده کند.
مزایای Aptana Studioعبارتند از:
پشتیبانی از سایر ابزارهای تست
ویزارد های توسعه دارد
می توان آن را به سرعت و کاملاً سفارشی کرد
ترمینال داخلی
کمک کد را برای HTML ، CSS و JavaScript ارائه می دهد
8. ALM IDE
ALM IDE یک ایده مبتنی بر ابر است که برای TypeScript موجود است. این امکان را به شما می دهد تا به سرعت در پروژه های TypeScript کدگذاری کنید. به راحتی می توانید آن را فقط با یک دستور npm انجام دهید. استفاده از آن آسان است و تمامی موانع استفاده از TypeScript را برطرف می کند. شما حتی می توانید پروژه های TypeScript را در Raspberry π توسعه دهید.
مزایای استفاده از ALM عبارتند از:
استفاده از TypeScript را آسان می کند
سبک است
برای TypeScript ساخته شده است
نتیجه
امیدوارم این لیست انتخاب شده از AngEE IDE برای شما مفید باشد و اکنون می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید تا بهترین برنامه های کاربردی را ایجاد کنید. این IDE های Angular بهترین هستند و شما را قادر می سازند برنامه هایی را ایجاد کنید که تجربه غنی سازی را برای کاربران نهایی ایجاد می کنند.

نظر شما

0 نظر

نظری ثبت نشده است