رویا پارک تهران

آدمی همیشه و در هر زمان به این فکر می کند که چگونه می تواند تفریحات جدیدی را خلق کند و از تجربه آن لذت ببرد، تفریحاتی که در حین تازگی، جذاب و هیجان انگیز باشد و بتواند انسان را برای ساعاتی سرگرم و غرق در لذت کند به طوری که از دنیای پر هیاهو و پر مشغله امروزی دور شود، چه بهتر که این تفریحات این باشد که رویای او به حقیقت بپیوندد. در رویا پارک تهران می توان به برخی از رویاهای ذهن رسید و لحظاتی خوش را برای خود رقم زد. با ما همراه باشید تا با رویا پارک تهران بیشتر آشنا شوید. رویا پارک تهران نیز همانند هیومن پارک تهران یک پارک موضوعی می باشد که در آن همانطور که از نامش پیداست به خیال و رویا پرداخته شده است. این پارک به عنوان یکی از جذاب ترین تفریحات تهران طرفداران بسیاری یافته چرا که با قرار گرفتن این رویا پارک در مجموعه موزه طبیعت و حیات وحش دارآباد و هیومن پارک تهران، تفریح را برای ساکنین تهران آسان تر کرده و فرصت تجربه چندین سرگرمی را برای آنان فراهم آورده است، به همین سبب روزانه تعداد کثیری از بازدید کنندگان را به سوی خود جذب می کند.

پارک ژوراسیک تهران نیز یکی از پارک های جذاب تهران محسوب می گردد که به تازگی طرفداران بسیاری یافته است. گردشگران نیز باید بدانند که این تفریحات به عنوان مهیج ترین تفریحات تهران شناخته می شوند. در رویا پارک تهران تعداد 100 صحنه چند بعدی شبیه سازی شده است که شما می توانید در آن صحنه ها قرار گرفته، ژست بگیرید و عکسی دور از واقعیت برای خود به ثبت برسانید، در واقع این پارک حواس پنج گانه انسان را به بازی می گیرد و صحنه هایی جذاب خلق می کند، به عنوان مثال می توانید بر روی قالیچه پرنده در حال پرواز باشید، در اتاق وارونه راه بروید، در قایق های شهر ونیز بنشینید و یا از نهنگی که قصد بلعیدن شما را دارد خود را نجات دهید. رویاهای شما در رویا پارک تهران می تواند به راحتی به واقعیت تبدیل شود و برای لحظاتی شما را از دنیای واقعی جدا کند. این پارک از لحاظ تنوع در ردیف پنجم جهانی قرار گرفته است. رویا پارک تهران شامل بخش های متعددی می باشد و می توان گفت صحنه های طراحی شده در آن به پنج بخش تقسیم شده اند، بخش های سه بعدی، پرسپکتیو، بخش بی نهایت یا آیینه ها، جاذبه و ترفند ها و بخش تاریک. در بخش سه بعدی این پارک با بخش های ایران و بین الملل، شامل طرح هایی سه بعدی است که کمک می کند عکس های شما واقعی تر به نظر برسد.

در بخش بی نهایت با استفاده از آیینه هایی که در آن قرار داده شده می تواند شما را به تعداد بی نهایت تکثیر کند و شما از این تعداد بی نهایت خود عکس بگیرید. بخش بعدی مربوط به بخش پرسپکتیو می باشد، در این بخش بیشتر با بینایی انسان بازی می شود، این بخش طوری طراحی شده که با خطای دید می توان عکس های زیبا و جذابی را به راحتی خلق کرد. در بخش جاذبه ها به عنوان جذاب ترین بخش رویا پارک، دو اتاق طراحی شده است، یکی به شکل آشپزخانه و دیگری به شکل بخشی از خانه، اما این اتاق ها وارونه می باشد و شما با قرار گرفتن در آن جوری به نظر می رسید که گویی وارونه در یک اتاق به راحتی ایستاده اید. ممکن است در این اتاق ها کمی دچار سرگیجه شوید اما نگران نباشید، به زودی رفع می شود و شما می توانید به راحتی عکس های جذابی داشته باشید. آخرین بخش رویا پارک تهران که بخش تاریک نام دارد، ترکیبی از نقاشی های دیوار و روش بک لایت می باشد، صحنه این بخش به شکل کهکشان راه شیری طراحی شده، گویی شما در راه این کهکشان قرار گرفته اید و در فضا در حال سفر هستید، در این بخش تصاویری بر روی دیوار نیز نشان داده می شود که با موسیقی پخش شده، در آن با تصویر هماهنگی وجود دارد و همین امر این بخش را جذاب تر کرده است. 

نظر شما

0 نظر

نظری ثبت نشده است